Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /var/www/nato.pu.if.ua/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Заступниця Генерального секретаря НАТО Роуз Готтемюллер і члени Альянсу у вівторок (15 листопада 2016 року) вперше зустрілися у штаб-квартирі НАТО з Вадимом Чернишем, міністром України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Під час засідання Комісії Україна – НАТО міністр Черниш ознайомив членів Альянсу зі станом безпеки в Україні, а також з проблемами, які постають перед біженцями і особами, переміщеними всередині країни.

Члени Альянсу висловили занепокоєння з приводу гуманітарної ситуації в зоні конфлікту, а також порушення прав людини в Криму. Вони також наголосили на важливості цілковитого виконання Мінських угод. Члени Альянсу підкреслили, що НАТО і надалі надаватиме Україні потужну політичну і практичну підтримку в міру того, як уряд здійснюватиме життєво необхідні реформи в галузі оборони і безпеки.