20 жовтня 2017 року відбудеться другий Всеукраїнський молодіжний форум «Безпечна і стабільна Європа: погляд молоді». Захід проводиться Центром міжнародної безпеки та партнерства, факультетом міжнародних відносин за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти та науки України.

До участі у форумі запрошуються студенти, аспіранти, молоді науковці, представники громадських організацій, у сфері інтересів яких є питання міжнародної безпеки та стабільного розвитку.

Вимоги до учасників. Для участі у Форумі необхідно до 12 жовтня 2017 року зареєструватися за адресою www.ispc.org.ua/registration-forum-2017, підготувати та надіслати на електронну пошту Оргкомітету Форуму Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. короткі мультимедійні повідомлення. Презентації повинні відображати бачення і розуміння молодого покоління, яке географічно представлятиме різні регіони України, понять безпеки та можливих загроз. У своїх повідомленнях учасники мають дати відповіді на такі питання: 1) Що для мене є безпека і чому вона є важливою для мене? 2) Як я розумію поняття «безпечна Європа»? 3) Моє бачення місця України в європейській системі безпеки.

На підставі надісланих презентацій здійснюватиметься конкурсний відбір, за резуль­татами якого будуть надіслані персональні запрошення учасникам для участі у Форумі. Список учасників буде розміщено на сайті www.ispc.org.ua. Найкращі презентації будуть відібрані Оргкомітетом для демонстрації на Форумі.

Примітка. Витрати на проїзд (поїзд, автобус) та харчування учасникам оплачуються приймаючою стороною. Організатори можуть надати допомогу в бронюванні готелю для проживання (за власний кошт або за рахунок сторони, що відряджає).

Деталі за посиланням: http://www.ispc.org.ua/youth-forum-2017