Науковий інформаційно-аналітичний центр НАТО при Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника оголошує конкурс інформаційних відео робіт, присвячених 70 річниці створення НАТО.

Номінації конкурсу:

  1. Інформаційний відео ролик (до 1 хв).
  2. Плакат.

Роботи приймаються за віковими критеріями:
А - студентська робота;
Б - учнівська робота.

Кінцевий термін подання матеріалів для участі у конкурсі - 15 травня 2019 р.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати відповідний матеріал (відео ролик чи плакат) та завантажити його на сторінці конкурсу у фейсбуці:

а також заповнити коротку google-форму: https://forms.gle/HSw7TuhdkeqdbMZD8

Мета конкурсу – інформування учнівської та студентської громадськості про суть, напрямки та історію  діяльності Північно-Атлантичного Альянсу (НАТО), як міжнародної організації колективної безпеки  та важливого партнера України. Конкурс присвячений 70 річниці з дня створення Північноатлантичного блоку. 

Переможці конкурсу будуть запрошені до участі в колективному сходженні до обсерваторії «Білий слон» на горі Піп Іван, де і відбудеться нагородження цінними призами та дипломами.

 До участі у конкурсі запрошуються студенти  вищих начальних закладів та учні загальноосвітніх шкіл (ліцеїв, гімназій), які цікавляться проблемами міжнародної безпеки, знають про історію та особливості діяльності НАТО протягом всього існування блоку, прагнуть поділитись з громадськістю своїм баченням розвитку  системи міжнародної безпеки та співпраці Україна-НАТО.

Одну роботу може презентувати окрема команда або одна особа.

Інформаційна відео робота – це відео ролик, тривалістю до 1 хв. Відео матеріал може супроводжуватися аудіо представленням, текстовими повідомленнями чи іншими мультимедійними ефектами. Відео матеріал відображає бачення команди / учасника щодо будь-яких питань, пов’язаних із діяльністю НАТО, співпраці із Україною, вирішенні безпекових чи інших питань, які відносяться до пріоритетів НАТО.

Процес оцінювання здійснюється у кілька етапів. Максимальна сумарна оцінка складає 100 балів і складається із наступних складових.

  1. Оцінювання через «вподобання» спільнотою facebook під кожним відео матеріалом (максимум – 20 балів).
  2. Оцінювання через онлайн голосування після дати завершення реєстрації відеоматеріалів (максимум – 40 балів).
  3. Оцінювання експертами (максимум – 40 балів).

Конкурс складається із наступних етапів:

Подання матеріалів – 1.04.2019 – 15.05.2019.

Попереднє оцінювання – 1.04.2019 – 21.05.2019.

Онлайн оцінювання – 15.05.2019 – 21.05.2019.

Оцінювання експертами – 22.05.2019 – 30.05.2019.

Оголошення переможців – 30.05.2019.

Нагородження переможців – 22.06.2019.

Якщо виникають запитання, то просимо писати на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.