Актуально

Merry Christmas and Happy New Year 2020

Опубліковано: січня 01, 2020 Переглядів: 13
Дорогі друзі, колеги! Вітаємо Вас з Новим 2020 роком!Бажаємо у цьому році миру та оптимізму! Нехай здійсняться сміливі сподівання! А єдність та...

Президент: Ми домовилися про оновлений пакет проектів і практичних заходів допомоги НАТО для України

Опубліковано: листопада 04, 2019 Переглядів: 38
Президент України Володимир Зеленський повідомив про домовленість оновити пакет проектів і практичних заходів НАТО з допомоги України.

Прес-конференція Генерального секретаря НАТО у Лондоні (29 листопада 2019 р.)

Опубліковано: листопада 05, 2019 Переглядів: 145
Прес-конференція Генерального секретаря НАТО напередодні зустрічі лідерів держав-членів НАТО у Лондоні

Сергій Джердж. Агресія Росії: що НАТО дасть Україні?

Опубліковано: грудня 05, 2019 Переглядів: 36
У Лондоні відбувається Ювілейний Саміт НАТО. Чим НАТО допоможе Україні у протидії агресії Росії? Чи до України зараз Північноатлантичному альянсу? Програма...

27 травня 2016 року в рамках візиту в Україну заступника Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці, посла Соріна Дукару у Великому конференц-залі Національної академії наук України відбувся Інформаційний день наукової Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки».

Переглянути аналітичні дані: Інфографіка

 Під час сесії «Програма НАТО «Наука заради миру і безпеки» в Україні: триваюче співробітництво та досягнення» заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха зробив презентацію щодо стану науки в Україні і співробітництва з Програми «Наука заради миру і безпеки».

Учасники мали змогу познайомитись з основними положеннями Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки», механізмами її реалізації, практикою використання грантів НАТО для фінансування перспективних наукових досліджень з тематики безпеки, отримати практичні рекомендації щодо процедури подання проектних заявок.

Сьогодні Україна є найбільшим бенефіціаром наукової програми НАТО "Наука заради миру та безпеки". Інформацію про участь України можна переглянути за посиланням:

 

Джерела: МОН України, сайт НАТО